O Dedře

Společnost Dedra působí na českém trhu od roku 1995. Od té doby si našla mnoho spokojených zákazníků, jejichž řady se každý den rozrůstají. Společnost Dedra je výrobcem exkluzivní, ekologické bytové drogerie a kosmetiky.

 

Pro společnost Dedra byla vždy na prvním místě ekologická nezávadnost všech jejich výrobků. Výrobky na rozdíl od konkurence neobsahují většinu škodlivých látek, které poškozují životní prostředí. A samozřejmostí je také to, že žádný z výrobků není testován na zvířatech. Šetrnost produktů ještě umocňuje jejich koncentrovanost. Výrobky nejsou nastavovány zbytečnými složkami, které pouze uměle zvětšují množství. Dedra se soustředí na koncentrovanost aktivních látek, které pak mohou být ještě ve velkých poměrech ředěny. Díky tomu se také šetří mnoho obalů, protože balení jsou menší a není jich potřeba tolik. Obaly jsou navíc také šetrné k životnímu prostředí. Plastové obaly jsou z ekologičtějšího odlehčeného PET.

 Dedra také nabízí spoustu dalšího zboží pod svými značkami jako např.

DEDRA INNOVATIONS

Pod tuto značku patří exkluzivní, ekologická bytová kosmetika a drogerie. Jde o šetrné úklidové a doplňkové prostředky, které kladou velký důraz na ekologii. Nabídka výrobků je široká a nabízí několik stovek kvalitních výrobků.


DEDRA ART&DECO

Velmi oblíbené bytové doplňky, které si nachází stále více zákazníků. Naleznete zde mnoho produktů, kteří ulehčí vaši práci v kuchyni. Můžete nakoupit mnoho doplňků pro svoji kuchyni, koupelnu, ložnici a další. Velmi oblíbené jsou také různé dekorační produkty, jako jsou svíčky, květiny, polštáře, porcelán, sklo, kovové doplňky, módní doplňky, textil a mnoho dalších výrobků, které vám udělají radost.